Aug 24th بعد از تبدیل PDF به WORD چه قسمتهایی را باید به صورت دستی درست کنیم؟

بعد از تبدیل PDF به WORD چه قسمتهایی را باید به صورت دستی درست کنیم؟   بعد از تبدیل PDF به WORD باید قسمتهایی را باید به صورت دستی درست کنیم یه ویرایش خیلی خیلی کم باید انجام بدهید، که ,ویرایش بصورت ... بیشتر »

Aug 24th دانلود نمونه تبدیل های PDF به WORD

 دانلود نمونه تبدیل های PDF به WORD   نمونه تبدیل هایی که در اینجا قرار گرفته نمونه تبدیل های تبدیل پی دی اف فارسی به ورد  می باشد .این نمونه تبدیل ها داری نوشته های ساده و تصویر (عکس ) می باشند    ... بیشتر »

Mar 1st لینک های دانلود آنتی ویروس ESET یا نود 32 برای موبایل

در این قسمت لینک های مستقیم آنتی ویروس Mobile Security & Antivirus ‏ ازگوگل پلی برای شما قرار گرفته است و همچنین در صورتی که سرعت دانلود در سایت اصلی کم می باشد می توانید از لینک دوم استفاده کنید لینک ... بیشتر »

Mar 1st از کجا بدانیم لایسنس آنتی ویروس ها اورجینال هستند؟

لایسنس آنتی ویروس هایی که در سایت قرار گرفته شده کاملا اورجینال است و برای اثبات آن شما می توانید نسخه ی اصلی را از سایت سازنده دانلود کنید و اقدام به فعال سازی نمایید و مشاهده می کنید .کد ها ... بیشتر »

Mar 1st لینک های دانلود آنتی ویروس ESET Internet security

در این قسمت لینک های مستقیم آنتی ویروس ESET Internet security از سایت سازنده  برای شما قرار گرفته است و همچنین در صورتی که سرعت دانلود در سایت اصلی کم می باشد می توانید از لینک دوم استفاده کنید لینک های ... بیشتر »

Aug 11th شرایط و قوانین استفاده در تبدیل فایل ها

  کاربران گرامی برای استفاده از خدمات تبدیل ، به این قوانین توجه کنید و در صورت نقض قوانین مسئولیتی در قبال آن نداریم و تمام آن بر عهده ی خود کاربر می باشد.  تمام مسئولیت فایل ارسال شده  در قبال ... بیشتر »

May 29th قوانین آنتی ویروس نود 32

  قوانین آنتی ویروس نود 32لایسنس ها را به تعداد دستگاه خریداری شده استفاده کنید و در صورتی که بیش از آن استفاده شود باعث مسدود شدن لایسنس می شود و ما تعهدی نداریم.امکان جابه جایی در دستگاه دیگر ... بیشتر »

Jan 3rd قیمت های جدید تبدیل pdf به word وفایل اسکن شده به ورد (به روز شد)

PDF به Word -قیمت تبدیل قیمت هر صفحه 300 تومان می باشد (پی دی اف ساده بدون فرمول)قیمت تنظیم فایل تبدیل شده در صورت درخواست هر صفحه 300 تومان می باشد.توجه داشته باشید در صورتی که فایل پی دی اف شده شما درای ... بیشتر »

Sep 8th چه PDF هایی تبدیل نمی شود؟ (آپدیت شد)

 چه PDF هایی تبدیل نمی شود؟ (آپدیت شد) ما سعی کردیم تا تمام PDF هایی موجود را تبدیل کنیم ولی هنوز بعضی پی دی افها هستند که تبدیل نمی کنیمPDF هایی که تبدیل نمی شود شامل:PDF هایی که به صورت دست نویس نوشته ... بیشتر »

Aug 5th تبدیل WORD به PDF+ دانلود نمونه تبدیل

از آن جا که بعضی از افراد هم با تبدیل فایل ورد به پی دی اف مشکل دارن سایت ما این امکان رو برایما گذاشت تا به راحتی بتوانید فایل های WORD خود را بدون کوچکترین تغییر به فایل PDF تبدیل کنید.از ویژگی های ... بیشتر »